http://www.opinion.com.ua/user/registration.aspx?r=313837050

УВАГА! Навчальним закладам не потрібна ліцензія Міносвіти для навчання членів тендерних комітетів .

12.11.2009

УВАГА! Навчальним закладам не потрібна ліцензія Міносвіти для навчання членів тендерних комітетів .(коментарії до статті «Редукціону»)


  26.10.2009 року в інформаційному бюлетені «Редукціон» № 11 (45) оприлюднена стаття «Навчання членів тендерного комітету – годівниця для Мінекономіки. ”» в якої вказано, «що навчання (підвищення кваліфікації) у сфері державних закупівель товарів, робіт і послуг за державні кошти має проводитися згідно із загальними вимогами чинного законодавства щодо надання освіти. Отже, будь-який навчальний заклад має право проводити навчання (підвищення кваліфікації) у сфері державних закупівель у разі отримання відповідної ліцензії Міністерства освіти і науки України у встановленому законодавством порядку.»  

  Однака в Законі України «Про освіту» Стаття 15.п.2 «Державні стандарти освіти» чітко вказано ,що« навчання у сфері освіти в частині організації навчання та підвищення кваліфікації спеціалістів з питань організації та здійснення процедур закупівель …не підлягає ліцензуванню. { згідно із Законом N 424-V ( 424-16 ) від 01.12.2006 }» 

  Правда у том,що згідно до Статті 58.Конституції України « Закони та інші нормативно-правові акти не мають зворотної дії…».

  Аналізує вказане, маю думку , що навчальні заклади яки отримали ліцензії до набуття чинності дії ЗУ «Про освіту» в редакції 11.03.2007 року мають право проводить навчання (підвищення кваліфікації) користуюсь ст..58 Конституції України. Згідно чинного законодавства України заклади, строк дії ліцензії яких закінчився, та інші навчальні заклади зобов’язані отримати дозвіл уповноваженого органу з питань державних закупівель .  

  Журналістам пропонуємо бути уважними в спеціалізованих складних питаннях . 

  Президент АИКУ Я.Щигурова.

Наказ Мінекономрозвитку від 02.12.2016 № 2017 "Про примірні навчальні програми з питань організаціїї та здійснення публічних закупівель"

Про примірні навчальні програми з питань організації та здійснення публічних закупівель

На базі Установи Тендерної палати Херсонської області проводяться навчання і підвищення кваліфікації спеціалістів у сфері державних закупівель.

Закон України від 25.12.2015 № 922-VIII "Про публічні закупівлі" та перехід всіх замовників на електронні закупівлі до кінця 2016 року

Верховна Рада затвердила зміни до Закону про держзакупівлі

15.09.2015 | 13:49 | Прес-служба Мінекономрозвитку Повну документацію тепер має подавати тільки потенційний переможець тендеру.

Установа надає наступні послуги з питань антимонопольного та конкурентного права :
юридичні консультації з питань антимонопольного та конкурентного права, зокрема щодо: антиконкурентні узгоджені дії

Можливість зміни істотних умов договору на закупівлю.
Обґрунтування змін істотних умов договору на закупівлю товарів,робіт та послуг.

Рейтинг@Mail.ru